OTEVÍRÁME 10.4.2020


Vážení zákazníci, blíží se zahájení další sezóny v našem zahradnictví. Letos bude OTEVŘENO od 10.4.,  každý den od 8 do 18 hodin, kromě velikonočního pondělí, kdy máme každoročně zavřeno. Letošní sezóna bude vzhledem k aktuální situaci jiná, ale já věřím, že když budeme postupovat dle platných nařízení, tak to zvládneme. 

Při prodeji budeme uplatňovat následující opatření :
1. Vstup do obchodu je povolen pouze osobám s rouškou, respirátorem nebo jinak zakrytými ústy a nosem (šátkem nebo šálou).
2. Dodržujte sociální odstup nejméně 2 metry
3. Do prodejny bude vpuštěn pouze omezený počet zákazníků v jeden okamžik, aby se nevytvářely fronty. Pokud zákazník odejde, vpustí se další.
4. Dodržujte prosím pokyny personálu a pokyny na informačních tabulích.
5. Pokud můžete, nejezděte o víkendu a o svátcích mezi 9. a 12. hodinou, kdy jsou u nás největší fronty, ale naplánujte si návštěvu na všední den. Pokud je špatné počasí bude to ideální příležitost, jak nakoupit v klidu.

Na co se můžete těšit ?
Máme pro vás připraven bezkonkurenční sortiment vice než 550 odrůd letniček, 50 druhů bylinek, 260 kultivarů okrasný trav a trvalek (trvalky a trávy v prodeji od 20.4.), sazenice zeleniny včetně roubované a rozšířenou nabídku dřevin. Většina sortimentu je přehledně zobrazena na našich stránkách.

Těšíme se na vás.