O nás

Vítejte na stránkách našeho zahradnictví.  Poslední roky se snažíme vybudovat zahradnictví, které dokáže zákazníkovi nabídnout něco víc, než je běžné a poskytne tak milovníkům květin místo, kde si mohou v klidu vybrat z výjimečného sortimentu kvalitních rostlin.

Prostřednictvím těchto stránek bychom vám chtěli dát možnost rozmyslet si sortiment v klidu domova a vybrat si předem, které druhy a odrůdy letos vysázíte. Potom už stačí jenom včas přijet a nakoupit.

Nabízené rostliny sami pěstujeme z řízků a osiva od předních evropských šlechtitelů, což nám umožňuje garantovat vám kvalitu rostlin.

Specializujeme se hlavně na pěstování balkónových a záhonových letniček, které nabízíme  v sortimentu více než 500 odrůd. Rostliny prodáváme v květu nebo těsně před květem, připravené k okamžitému vysázení do vašich nádob. 

Dalším pilířem našeho sortimentu jsou trvalky. Pro letošní sezónu jsme připravili výběr asi 180 odrůd, které jsou pěstovány ve velkých 2 - 3 litrových květináčích a jsou připravené plnit okamžitou a nepřehlédnutelnou službu ve vaší zahradě. Zkuste našimi trvalkami oživit zahradu a uvidíte, že to stálo za to.

Pokud jste příznivci dobrého jídla, jistě se neobejdete bez čerstvých bylinek. Nabízíme široký sortiment chutí a vůní, které podpoří vaše kulinářské fantazie.

Poslední podstatnou skupinou našeho sortimentu jsou sazenice zeleniny, které budou zdravým základem, pro vaši vlastní produkci.

Hodně úspěchů a hlavně radosti, kterou pěstování přináší, vám přejí.

                                                                                                          Ing. Kateřina Černá a Ing. Jan Černý